Gandalfowy konkurs jubileuszowy

Księgarnia Gandalf obchodziła właśnie swoje 8 urodziny – celebrowała to w dniach 1-6.03, co stali bywalcy mogli zauważyć. Kawa z Cynamonem też ma swoje powody do świętowania – niedawno przekroczyłyśmy 100 000 wejść, nasz wpis był w Top 20News polskiego WordPressu, a nasz blożek po raz kolejny trafił na Top 100 Blogów tamże. To jak, świętujemy?

Świętowanie rozpoczynamy dziś, 07.03. 2012. Dzięki naszemu tajemniczemu sponsorowi możecie wygrać „Płomień i krzyż” Piekary w twardej okładce, lub „Zupę z ryby fugu” Szwai do wyboru (przy czym ta druga jest książką zdobyczną o ciekawej historii). Zwycięzców będzie dwóch, więc w mailach do nas proszę się zadeklarować, czy chcecie Piekarę, czy Szwaję, albo jest to Wam zupełnie obojętne.

To jednak nie koniec atrakcji! Księgarnia Gandalf z okazji swoich niedawnych 8 urodzin ufundowała dla Was 10% rabat na wszystkie produkty nie objęte wcześniejszymi promocjami! I tu objawia się niespodzianka: KAŻDY, ale to KAŻDY uczestnik naszej zabawy otrzyma od nas specjalny kod, uprawniający do rabatu, który można zrealizować WIELOKROTNIE w ciągu dni 07-14.03! Oznacza to, że każdego dnia możecie kupić książki w promocyjnej cenie!

Kod i książkę można uzyskać pisząc do nas maila, na adres blogkawazcynamonem@gmail.com (jest też widoczny po prawej na naszej stronie). W temacie maila proszę wpisać „Gandalf spotyka…” –  no właśnie, kogo? I tu czekamy na Waszą inwencję twórczą. Kogo chcielibyście widzieć obok Gandalfa? Czy by ze sobą walczyli, czy poszli by na piwo? W paru zdaniach napiszcie, dlaczego uważacie, że takie spotkanie było by interesujące. Najciekawsze historie nagrodzimy, a kto wie, może i znajdą się nagrody na wyróżnienie?

Podsumowując: piszecie do nas maila o tytule „Gandalf spotyka…”, a my NA PEWNO  KAŻDEMU wyślemy  kod promocyjny, do 14.03 możecie wysyłać swoje propozycje, a 15.03 (lub 16.03, jeśli konkurencja będzie zaciekła) ogłosimy zwycięzców.Kto się nie zadeklaruje co do książki, dostanie to, co zostanie 🙂

Macie ochotę na zabawę? 🙂

One Reply to “Gandalfowy konkurs jubileuszowy”

  1. Zapisałam się 😛

Dodaj komentarz