Konkurs słodko-jesienny – wyniki!

Syropy

Na początku października ogłosiłyśmy konkurs na zdjęcie, które będzie można opisać jako „Kawa, książka i słodkie lenistwo”. Konkurs odbył się na Facebooku, a zakończył się dzisiaj. Wyniki pewnie już znacie, ale czas na oficjalne ich ogłoszenie 🙂

W zabawie wzięło udział 9 Autorów, którym niniejszym gratulujemy odwagi, wprawnego oka oraz ręki – zdjęcia były naprawdę słodkie! A jednocześnie rozleniwiały, bo takie było ich zadanie. Dziękujemy też tym, którzy zdjęcia oceniali, zostawiając na naszej tablicy odciski swoich uniesionych kciuków. Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze, bo zastanawiamy się nad kolejnymi konkursami w takiej formie 😉

A oto wyniki:

Rozwiązanie konkursu Foto

Serdeczne gratulacje! Drodzy Zwycięzcy, zaglądajcie na skrzynkę mailową, niebawem się z wami skontaktujemy 🙂

Zapraszamy też do odwiedzenia strony sponsora tych smakowitych syropów – czyli firmy Mount Caramel. Pogoda co prawda na razie dopisuje, ale lepiej się zaopatrzyć w buteleczki tych słodkich dodatków, zanim nadejdą chłodniejsze wieczory. Oby wasze kawy zawsze smakowały doskonale, a desery odpowiednio podnosiły poziom cukru!

4 Replies to “Konkurs słodko-jesienny – wyniki!”

 1. Ło ja – nie miałem szans!
  Gratulacje dla zwycięzców!

  1. Ijonie, wiesz, że ja bym na Ciebie głosowała, ale nie mogłam, no, organizatorem jestem czy cuś 🙂 (bo zdradzę Wam, że Ijon jest tak naprawdę biszem!)

   1. Proste rachunki wykazują, że to i tak by nie pomogło. Zresztą, każde z nagrodzonych zdjęć jest o ligę wyżej od mojego (Tzn tego ze mną – bo pstrykała moja bratowa.)

    1. Pozdrowienia dla bratowej i Niuńka:) mieliśmy niezłego szoka, tak swoją szosą, to Ci Niuniek!

Dodaj komentarz