Konkurs forumowy – „Skąd ten cytat?”

No i stało się! Pierwszy KawoCynamonowy konkurs forumowy, który będzie wymagał od Was sprawdzenia wiedzy, erudycji, oczytania… aaa, tam, będzie wymagał umiejętności dobrej zabawy! Nagroda wyjątkowo smakowita – premierowy krążek z przepięknym Sekretem Eleonory, który ukaże się na naszym rynku dzięki firmie Gutek Film. A ponieważ Gutek Film to firma zacna, to i nagroda słuszna… a może nie tylko jedna? Co trzeba zrobić, by stać się posiadaczem magicznej opowieści o bibliotece?

Po pierwsze – zarejestrować się na forum, a potem skoczyć do naszego tematu, o TUTAJ. Dlaczego potrzebna jest rejestracja? Z prostego powodu – musimy wiedzieć, komu wysłać nagrodę. Nie potrzebujemy Waszych nazwisk, wystarczy nick czy imię. Do zabawy można włączyć się w każdym momencie, a ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem forum.

Pierwszy post wyjaśnia szczegółowo zasady zabawy, ale i tutaj podam parę szczegółów: zabawa polega na odgadywaniu cytatów lub zagadek podanych przez nas, czyli Szyszkę i Mirandę. Strzelać można do woli. Pierwsza zagadka już jest, więc możecie spróbować swych sił! Cytaty są punktowane, a zwycięzcą jest osoba, która do dnia 30.11.2011 uzyska najwięcej punktów.Punktacja będzie stale uzupełniana przez nas, więc nie bójcie się, że coś przeoczymy!

Zapraszamy!

4 Replies to “Konkurs forumowy – „Skąd ten cytat?””

  1. Ha, no i pierwsza odgadnięta zagadka za nami. Brawo dla Pabla! 😀 Kto się pokusi o zgadnięcie drugiej?

  2. No i druga za nami… normalnie chyba za łatwo Wam idzie 😀 Trzecia zagadka około godziny 14 🙂

  3. Gratulacje za wiarę w człowieka. Większość takich gier morduje popularna wyszukiwarka niemające problemów z cytatami (a raczej uczestnicy, którzy z niej korzystaj).

  4. na razie cytaty nie są googleproof, fakt, ale będziemy kombinować 😀 poza tym, jeśli ktoś ma determinację przez 15 dni polować na zagadki by dostać dvd – praca, jak każda inna 😛
    (to była ironia!)

    my wierzymy w czytelników!

Dodaj komentarz