Konkurs „Słodkie zaczytanie”!

KonkursZaczytanie

Słodkie syropy do kawy i Kawa z Cynamonem to dobra kombinacja! Zapraszamy do drugiej edycji konkursu kawowo-czytelniczo-fotograficznego – to już ostatnia chwila! Nowe smaki do wygrania!

Zasady są proste – Wy wysyłacie zdjęcia na nasz adres, a my wyznaczonego dnia publikujemy je na naszej stronie fanowskiej na Facebooku, gdzie zostają poddane głosowaniu. temat zdjęcia: – Słodkie Zaczytanie.

Prawda, że proste? Jedyne, co się zmieniło, to to, że zwycięzcy poprzedniej edycji proszeni są o niebranie udziału – dajcie szansę innym. Czekamy do 12.12.2013 , nasz mail to blogkawazcynamonem@wordpress.com, a tu znajdziecie fanpage na FB. Bardzo oficjalnie brzmiący regulamin konkursu znajdziecie tutaj!

A na razie przeczytajcie jego fragment:

Zadaniem Uczestników jest zrobienie zdjęcia o tematyce „Słodkie zaczytanie”.
2. Za moment wysłania Zgłoszenia uznaje się datę otrzymania maila na adres blogkawazcynamonem@gmail.com do dnia 12.12.2013 do północy.
3. Uczestnik może przesłać tylko jedno Zgłoszenie.
4. W dniu 13.12.2013 nadesłane Zgłoszenia zostaną opublikowane w albumie na fanpage’u Kawy z Cynamonem na platformie społecznościowej Facebook i przez kolejne 5 dni poddane zostaną głosowaniu czytelników i fanów Kawy z Cynamonem.
5. Informacja o wygranych nagrodach zostanie umieszczona na stronie Bloga w ciągu jednego dnia od wyłonienia drogą głosowania Zwycięzców Konkursu.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie w e-mailu adresu do korespondencji.
7. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu Konkursu w całości oraz zobowiązanie się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad. Przystępując do Konkursu Uczestnik potwierdza również, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
8. Każdy ze Zwycięzców zostanie powiadomiony o wygranej poprzez wiadomość e-mail. Jeżeli Organizator w ciągu 3 dni nie otrzyma żadnej odpowiedzi Zwycięzca traci prawo do nagrody, która zostaje przyznana następnej w kolejności osobie.
9. Nagrody zostaną przekazane Zwycięzcom w uzgodniony z każdym Zwycięzcą sposób (odbiór osobisty w Krakowie i Opolu lub przesyłka kurierska na koszt Sponsora).
10. Nagrodami są:
a) I miejsce – 3 dowolne smaki syropów Mount Caramel, buteleczki 200 ml;
b) II miejsce – 2 dowolne smaki syropów Mount Caramel, buteleczki 200 ml;
c) III, IV i V miejsce – 1 dowolny smak syropu Mount Caramel, buteleczka 200 ml.
11. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, postanowień jego Regulaminu i interpretacji rozstrzyga Organizator.

No, to do dzieła! Czekamy na Wasze zdjęcia!

Spodobał Ci się ten wpis? Poślij go dalej!
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o