Konkurs słodko-jesienny

Herbatka

Idzie zima! Nie, nie chcemy was tym straszyć, po prostu takie są fakty. A fakty, jak wiecie, to najbardziej uparta rzecz pod słońcem. Nie znaczy to jednak, że należy się ich obawiać. Co więcej: chciałyśmy wam zaproponować coś na rozgrzanie się, na umilenie sobie tej jesienno-zimowej pogody. Zapraszamy do konkursu!

Zanim przedstawimy wam zadanie konkursowe, zdradzimy wam co nieco o nagrodach. Jak już zapowiedziałyśmy na naszym fanpage’u, nagrody będą słodkie. A są nimi… naturalne syropy na bazie karmelu 🙂 Skąd taka nagroda na blogu literackim, zapytacie? Ano poniekąd stąd, że jesteśmy wielkimi fankami tego, co smaczne – tak w wersji papierowej, jak i jadalnej. Nie bez kozery nazwa bloga jest taka, a nie inna. Dlatego też razem z właścicielem firmy Mount Caramel i producentem rzeczonych syropów (w jednej osobie) chcemy wam podarować trochę słodyczy na te długie wieczory.

Do czego możecie wykorzystać wygrane syropy? Mogą wam one posłużyć jako dodatek do kawy, w czym doskonale sprawdzi się syrop cynamonowy. Z kolei syropu imbirowego możecie dolać do herbaty, by jej smak był odrobinę ostrzejszy. Karmelowy sprawdzi się jako polewa do naleśników, a czekoladowy – do lodów. Na myśl przychodzi także wykorzystanie syropów jako polewy do szarlotki, soku do piwa, dodatku do różnego rodzaju wypieków… Jest w czym wybierać! Dodatkową przyjemność sprawia fakt, że syropy są produkowane z naturalnych składników i nie znajdziecie w nich żadnych E-paskudztw.

Narobiłyśmy wam już smaka? W takim razie czas najwyższy przejść do sedna, czyli do zadania konkursowego. Tym razem zdecydowałyśmy się na formę nie literacką, a obrazkową. Waszym zadaniem będzie zrobienie zdjęcia (dowolnym urządzeniem potrafiącym robić zdjęcia) i przesłanie go na naszego maila. My owe zdjęcia będziemy wstawiać do specjalnego albumu na naszym fanpage’u i patrzeć, które ze zdjęć zasłuży na najwięcej like’ów. Żeby jednak nie było zbyt cicho, to dla najciekawszych komentarzy pod zdjęciami być może także znajdą się nagrody.

A jaki ma być temat zdjęcia? Oto on:
„Kawa, książka i słodkie lenistwo”
Interpretacja należy do was 🙂

Regulamin konkursu w skrócie:
1. Konkurs organizowany jest przez bloga
Kawa z Cynamonem.
2. Konkurs trwa od 2-go do 13-go października włącznie.
3. Fundatorem nagród w postaci pysznych syropów jest Janek z Mount Caramel.
4. Nagrodzone zostaną trzy zdjęcia, które zbiorą najwięcej like’ów. Zdjęcia będą zamieszczane na fanpage’u Kawy z Cynamonem.
5. Zdjęcia należy przesyłać na nasz adres mailowy. W tytule maila wpisujcie „Fotokonkurs”, a w treści dodajcie nicka lub imię i nazwisko, które pojawią się na Facebooku obok waszego zdjęcia. Możecie też dodać krótki opis, zamieścimy go razem ze zdjęciem.
6. Zwycięzców oficjalnie ogłosimy do trzech dni po zakończeniu konkursu, zarówno na Facebooku, jak i na blogu.
7. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.
8. Nie wysyłamy nagród poza granice Polski.

A zatem – do broni! To znaczy… no wiecie… do aparatów! 😀

Syropy

6 Replies to “Konkurs słodko-jesienny”

  1. o, może się i skuszę na taką fotkę…o ile mój aparat raczy współpracowac 😉

    1. Czekamy na efekty 🙂

  2. W chwili obecnej powinnam Was zabić za taki temat, bo mam czas co najwyżej na 1/3 tematu. A i tak nie zauważam kiedy wypijam.

    1. Weźmiemy to pod uwagę i postaramy się jeszcze kiedyś zorganizować coś podobnego, jeśli konkurs będzie miał wzięcie 😉

  3. Chyba uda mi się coś trzasnąć.

Dodaj komentarz