Konkursiki :)

Tak dla rozrywki naszych drogich Czytelników chciałabym wspomnieć o dwóch całkiem ciekawych konkursikach literacko-artystycznych, na które się ostatnio natknęłam.

Pierwszy to ogłoszony przez Paradoks konkurs na opowiadanie, z motywem przewodnim „Świt”. Rzecz niby prosta – napisać coś, co kojarzy się z owym słowem, może być traktowane dosłownie lub metaforycznie – jak wola. Proszę nie mylić ze „Zmierzchem!” Termin do 31 marca.

Drugi konkurs jest ściśle związany ze światem „Księgi bez tytułu”, której druga część, „Oko Księżyca” właśnie weszła do księgarni. Niestety żeby zobaczyć, o co chodzi, trzeba się zalogować na facebooku, dlatego opowiem pokrótce tutaj:

Ciesz się, jeśli przeżyjesz…

Tytułowe „Oko Księżyca” to kamień o magicznej mocy, ukradziony z egzotycznego klasztoru. Świat ulegnie katastrofie, jeśli posiądzie go Władca Ciemności. Obecnie posiada go Peto, ostatni z mnichów hubalan. Powracając do Santa Mondega i znajomych z baru „Tapioca”, nie wie, że znajdzie się w centrum upiornych (dosłownie!) wydarzeń, które szykuje zabijaka nad zabijaki i miłośnik bourbona – Bourbon Kid.

Zbliża się Halloween: w miasteczku pojawiają się odrażające kreatury, wampiry i wilkołaki…
Brawurowa kontynuacja wyśmienitej powieści przygodowej – „Księga bez tytułu”, pełna czarnego humoru i makabry.

Chcesz zdobyć konsolę Playstation 3 oraz reweralcyjną grę Wet? To proste! Zrób zdjęcie, kolaż lub narysuj ilustrację, komiks inspirowany „Okiem księżyca” lub mieszkańcami Santa Mondega.

  1. Wyślij tą pracę do nas przy użyciu formularza. Na zgłoszenia czekamy do 23 lutego.
  2. Zaakceptowane prace wrzucimy do galerii konkursowej.
  3. Autor pracy, która do końca lutego zdobędzie najwięcej oznaczeń „lubię to„ wygrywa nagrodę główną!
Zainteresowanych zapraszamy do zalogowania się na facebooku i wzięcia udział w konkursie!
Powodzenia!

Dodaj komentarz