Ogłoszenia drobne

Drodzy Czytelnicy oraz Słuchacze 🙂

Primo po pierwsze, w ramach akcji „Wiosno, zapraszamy!” zmieniamy główny obrazek na bardziej słoneczny. Oby widok za oknem szybko zaczął przypominać ten na obrazku :]

Primo po drugie, uruchomiłyśmy na blogu funkcję streamingu podcasta. O co chodzi: jeżeli nie chcecie ściągać odcinków, możecie uruchomić plik .m3u – w tym formacie są zapisywane np. listy odtwarzania Winampa. Po kliknięciu na link ze streamingiem otwiera się okienko z pytaniem, co zrobić. Możecie zapisać pliczek, dodać go do listy odtwarzania i odsłuchać później, lub otworzyć od razu za pomocą ulubionego playera (w tym wypadku jednak skasuje się dotychczasowa lista odtwarzania, więc zapiszcie ją sobie wcześniej). W obu przypadkach odcinek będzie się na bieżąco ładował, na tej samej zasadzie, jak filmy na YouTube.
Jest to nowa funkcja, myślimy cały czas nad jej ulepszeniem, więc wszelkie opinie i sugestie będą bardzo mile widziane.

Primo po trzecie – deser. A na deser najlepsza jest… kawa! Tylko uważajcie, żeby nie przesadzić 😉

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=2-jpgb2J2To]

5 Replies to “Ogłoszenia drobne”

 1. *o*
  Ta piosenka jest absolutnie cudowna!
  (I tak, właśnie zabierałam się za moją kawę 😉

  Idę wysłać link znajomej, która wypija dziennie kilka kaw po 6 łyżeczek rozpuszczalnej najmniej…

 2. Świetny kawałek, znałam go wcześniej, kolega go nam zaserwował przy okazji rozmów o kawie przy kawie, ale fajnie było go zobaczyć znowu. nomem omen z kubkiem kawy w zasięgu ręki… 🙂 pozdrawiam!

 3. Oj, piosenka potrafi bardzo łatwo wpaść w ucho. Potem się człowiek łapie na nuceniu jej przy obiedzie 😉

 4. Jeśli koniecznie chcecie streamingu, możecie audycję wrzucić na youtube w sposób identyczny jak z powyższą piosenką 😉

 5. Właśnie nie bardzo… Po pierwsze, mp3 się nie da wgrać, trzeba by było to przerobić na jakiś akceptowalny format. Dwa, że maksymalna długość wgrywanego filmu to 10 minut, więc musielibyśmy podcasta podzielić, a łatwiej byłoby zostawić go w jednym kawałku.
  No, chyba że ja po prostu nie ogarniam YouTuba 😛

Dodaj komentarz