Rozwiazanie konkursu z wiewiórem w tle

Miranda (w Krakowie) ręką swą spisała uczestników, w koszyczek wrzuciła, pobiegła do pokoju obok i zmusiła swoją współlokatorkę (no, pewnie skusiła jakimś słodkim „maszketem”) do losowania. Oto moment, na który wszyscy czekali…

Hip hip huraaaa! Zwyciężczynią w niniejszym konkursie została Irmina! Szczęśliwą właścicielkę pisarstwa ulubionego Niemca z „M jak Miłość” prosimy o kontakt z naszym blogiem, książeczka myknie z Opola na skrzydełkach Poczty Polskiej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i życzymy szczęścia w kolejnych konkursach – wierzcie mi, mamy niejednego asa schowanego w rękawie…i w bucie… i w kapeluszu… ha!

8 Replies to “Rozwiazanie konkursu z wiewiórem w tle”

 1. Gratulacje! I pozdro dla wiewióra:D Kultowa postać:D

 2. Co to jest „maszket” :)?

 3. Brzmi jak jakieś świństwo. 😛
  Zaraz sprawdzę.

 4. Skarletka@

  Np: słodycz, ciasteczko bądź inna pychota:D
  Jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi;)
  (zawsze myślałem że pisze się maszkiety:) )

  1. bo się pisze, tylko mi „I” gdzieś zjadło >.< u mnie się mówiło "maszkYty", ale wujek google mnie naprostował, że powinno być "maszkiety", więc w ferworze walki literkę zjadło. Pewnie była maszkietna 😀

 5. oooo wygrałam!!! joj!!! ale fajnie, cieszem siem niezmiernie, gratuluję wszystkim konkurentom znakomitego gustu książkowo-czytelniczego i blogo-czytelniczego ;-))
  i do następnego konkursu!

Dodaj komentarz